Obrázek na web - čtverec

V měsíci říjnu bude v Galerii Goethe vystavovat výtvarnice Zuzana Růžičková. Hlavním oborem této mladé umělkyně je grafika s přesahy k malbě, objektu a instalaci. Ve své tvorbě experimentuje s různými materiály a technikami. Už jste se seznámili s technikou zvanou gázotisk, nebo pájkoryt? Ne? Tak to musíte napravit. Výstava „RYBA NA HORÁCH“ dostala název právě podle jednoho z gázotisků Zuzany Růžičkové. Na vernisáži výstavy budete mít jedinečnou možnost seznámit se s autorkou a zjistit něco více o její tvorbě a experimentech.

Slavnostní zahájení výstavy se uskuteční v úterý 1. října 2019 v 18:00 hodin v Galerii Goethe. Výstavu bude možné navštívit do neděle 3. listopadu 2019. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Zuzana RůžičkováIMG_1665 web čtverec

*1982

Narodila se v Olomouci. Střední uměleckoprůmyslovou školu vystudovala v Uherském Hradišti a dále pokračovala ve studiu na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru grafiky pod vedením Vladimíra Kokolii. Účastnila se několika stáží a také výměnného pobytu, během něhož navštěvovala National Taiwan University of Arts v Taipei. Od roku 2012 žije a tvoří v Praze ve svém ateliéru v areálu bývalého továrního komplexu Pragovka. V roce 2017 žila krátký čas v Mariánských Lázních.

Více informací na: https://zuzanaruzickova.webnode.cz/