Připravili jsme pro Vás novou městskou hru malé Lázeňské kufrování – bloudění po našem městě. Kolikrát jsme se již procházeli po městě, o kterém si myslíme, že o něm víme všechno. Naše kufrování Vám nabízí podívat se na věci, které denně míjíme, trochu jiným pohledem. Cílem je správně odpovědět na 25 otázek, které se nedají jen tak vygooglovat, ale je potřeba popisované místo najít a správně odpovědět. Otázky a formulář na odpovědí si můžete stáhnout zde jako obrázky k tisku.
Na naší hře je skvělé, že je jedno kolik je Vám let, jak dlouho zde žijete, nebo kolik toho o městě víte a stačí Vám na ni jedno odpoledne!
Své odpovědi vhoďte s kontaktními údaji (jméno, telefon, e-mail) do poštovní schránky městského muzea. Naše pracovnice vyhodnotí správnost odpovědí a zašlou Vám vyhodnocení. Jednou týdně vylosujeme pět výherců, kteří obdrží série reprintů historických pohlednic Mariánských Lázní a jeden z nich pak výtisk Felbingerovy kroniky. Držíme palce!
První kolo Lázeňského kufrování bude trvat do velikonočního pondělí 5. dubna. Poslední vyhodnocení pak proběhne v úterý 6. 4. Pokud Vás tato soutěž bude bavit připravíme na další měsíc nové otázky.
pokyny a otázky ke stažení v pdf zde: Lazenske kufrovani 2021