Galerie Goethe představí v měsících září a říjen dílo multižánrového umělce Jana Homoly. Projekt ART 332, který je společným dílem autora a kurátorky umění René Mužíkové, vznikl v roce 2017 první výstavou cestovatelských fotografií.  Autor tvoří originální technikou nazvanou Digital acryl 332, kdy spojuje digitální tisk a akrylovou malbu. První výstava obrazů tvořených touto technikou se uskutečnila v roce 2018 ve výstavní síni Mánes. Od té doby proběhlo mnoho výstav ART 332 v České republice i v zahraničí.

Vernisáž výstavy se uskuteční v úterý 14. září 2021 v 18:00 hodin v Galerii Goethe za účasti autora. Výstavu bude možné navštívit do neděle 31. října 2021.

„Autor Jan Homola symbolizuje ve své výtvarné tvorbě bizarně vulgární i křehce citlivý svět, v němž intuitivně glosuje příběhy figur, které se zjevují, bloudí, žijí a umírají v jeho skutečných, paralelních i snových světech a zároveň odkrývá mnohdy absurdní situace, na které reaguje svou typicky výbušnou, groteskní zkratkou.“

www.art332.cz

 

Vernisáž bude omezena na maximální počet návštěvníků 100. Při vstupu na tuto akci je třeba předložit potvrzení o prodělaném očkování nebo o absolvování testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2. Dále všechny návštěvníky prosíme o dodržování platných opatření. Děkujeme.

 

 

JAN HOMOLA

*1976

Vystudovaný loutkař. Skateboardista. Kytarista a zpěvák kapely WOHNOUT. Grafik, výtvarník, fotograf. Autor několika klipů a pohádek. Další informace: https://www.honzahomola.cz/

https://www.art332.cz/about/

 

PhDr. Renáta Mužíková, PhD.

*1973

Absolventka Katedry psychologie FF UK v Praze. Kurátorka umění a od roku 2017 spoluautorka projektu ART332. Jan Homola byl malířem a ona kurátorkou/manažerkou a na podzim 2020 si to vyměnili.

Další informace: https://www.pasazdesignu.cz/vystavovatel/renata-muzikova/

 

 

POZOR! Původní avizovaný termín vernisáže 7. 9. 2021 musel být zrušen. Velmi se omlouváme a prosíme všechny zájemce o účast na vernisáži, aby si v diářích poznamenali nové datum vernisáže, a to úterý 14. září 2021. POZOR!

Pro situaci ohledně Covid-19 a změny z toho vyplývající sledujte naše stránky, kde budou zveřejňovány aktuální podmínky, nařízení a otevírací doba. Děkujeme.